Programista Ruby on Rails

InPost S.A.

Kraków, małopolskie

InPost S.A.

Miejsce pracy: Kraków

Zadania i cele:

  • praca przy nowym projekcie - budowa aplikacji back-end z wykorzystaniem języka Ruby i frameworka Ruby on Rails,
  • opracowywanie, implementacja oraz testowanie nowych funkcjonalności,
  • rozwiązywanie problemów, jak również wprowadzanie ulepszeń i usprawnień,
  • tworzenie rozwiązań z zakresu integracji systemów,
  • współpraca z innymi zespołami w dążeniu do osiągania założonych celów,
  • tworzenie dokumentacji technicznej dla tworzonych rozwiązań.

Powinieneś cechować się:

  • chęcią i zaangażowaniem w podejmowaniu wyzwań i szukaniu rozwiązań,
  • pragmatycznym podejściem w projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań,
  • umiejętnością analitycznego myślenia,
  • umiejętnością komunikacji w zespole,
  • chęcią do nauki - być w stanie stosunkowo szybko zrozumieć, przyswoić i zastosować nową wiedzę.

Twoje doświadczenie powinno wskazywać na:

  • umiejętność tworzenia kodu: zgodnego z standardami, wydajnego i łatwego do czytania, rozszerzania oraz utrzymania,
  • dobre znajomości języka Ruby i frameworka Ruby on Rails,
  • dobre zrozumienie standardu REST,
  • umiejętność pracy z relacyjnymi bazami danych SQL (PostgreSQL),
  • umiejętność korzystania z systemu kontroli wersji git,
  • umiejętność korzystania z systemu Linux/Unix,

Dodatkowymi atutami będą:

  • znajomość RSpec, Capistrano, Ansible.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt
  • Ciekawe projekty
  • Możliwość wykorzystywania najnowszych technologii i nieograniczone możliwości rozwoju
  • Dobrą atmosferę pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. Powodzenia!

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
InPost S.A. InPost S.A. InPost S.A.