Programista Ruby on Rails z doświadczeniem - Kraków, zdalnie

Connective Sp. z o.o

31-429 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Platforma me Sp. z o.o. poszukuje programisty Ruby on Rails z doświadczeniem, do współpracy przy tworzeniu ciekawego projektu, inspirującego nie tylko od strony programistycznej, ale również od strony potencjału projektu do zmiany sposobu naszego codziennego funkcjonowania w roli świadomych i coraz bardziej wymagających konsumentów.

Współpraca przewidziana jest na kilka miesięcy z możliwością dalszego rozwoju produktu. Przewidujemy możliwość pracy zdalnej, przy założeniu regularnych wizyt projektowych w Krakowie. Praca nie wymaga zaangażowania w wymiarze pełnego etatu - może być pracą dodatkową, jeśli dysponujesz co najmniej 20 godzinami pracującym w tygodniu. Z perspektywy projektu, najbardziej istotne są efekty końcowe działań a nie liczba przepracowanych godzin.

Nie podajemy widełek wynagrodzenia, gdyż forma rozliczenia (fixed price vs pensja vs hybryda) jest elastyczna i będzie stanowić przedmiot bezpośrednich ustaleń.

Wymagania

Co powinieneś znać i umieć?

  • Ruby on Rails
  • MongoDB
  • RSpec
  • Tworzenie API

Idealnie, jeśli posiadasz doświadczenie z Facebookowym API i/lub jedną z e-commerce'owych platform: Magento, Shopify.

Ważne są dla nas również miękkie kompetencje:

  • punktualność
  • umiejętność precyzyjnego szacowania czasu realizacji zadań
  • umiejętność pracy w zespole
  • łatwość komunikacji bezpośredniej oraz zdalnej.

Prezentacja firmy

Connective Sp. z o.o., łączy aktywność użytkowników w świecie cyfrowym z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/11/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy