Programista Ruby on Rails - Poznań

American Systems Sp. z o.o.

61-737 Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem działu programistycznego poszukujemy osób, których interesuje praca przy realizacji innowacyjnych i nieszablonowych projektów.

American Systems Sp. z o.o. to firma o ustabilizowanej pozycji na rynku realizująca największe projekty informatyczno-edukacyjne w Polsce. W ramach prowadzonych projektów naukowych firma współpracuje m.in. Instytutem Geofizyki Polskiej Akademii Nauk.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe,
  • pracę w firmie dającej możliwości awansu,
  • znakomitą atmosferę pracy w zgranym i kreatywnym zespole,
  • szansę rozwijania kwalifikacji.

Wymagania

  • doświadczenie w Ruby on Rails w wersji od 3 w górę,
  • znajomość JavaScript (jQuery),
  • znajomość Git,
  • dobra znajomość relacyjnych baz danych (MySQL, PostgreSQL).

Mile widziane

  • znajomość RSpec,
  • znajomość CoffeeScript,
  • znajomość HTML5 i CSS3,
  • znajomość Twitter Bootstrap,
  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji na urządzenia mobilne.

Prezentacja firmy

American Systems Sp. z o.o. specjalizuje się w projektowaniu, two... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy