Programista robotów przemysłowych

Robotics Solutions

Lublin, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Opis zadań:

  • Projekty wykonywane w kraju i za granicą - praca wyjazdowa
  • Biuro w Tarnowskich Górach
  • Programowanie robotów FANUC, KUKA, ABB, on-line
  • Uruchomienia instalacji
  • Utrzymanie ruchu

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Absolwent kierunków automatyka/robotyka/elektronika
  • Dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego umożliwiająca pracę za granicą
  • Gotowość do wyjazdów za granicę
  • Łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność pracy w grupie
  • Motywacja, determinacja, organizacja czasu pracy

Firma oferuje:

  • Szansę na rozwój zawodowy w stabilnej firmie z wieloletnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku.
  • Interesującą i pełną wyzwań pracę oraz udział w ciekawych projektach
  • Elastyczny czas pracy
  • Możliwość udziału w projektach dla międzynarodowych koncernów samochodowych
  • Biuro znajduje sie Tarnowskich Górach

Warunki zatrudnienia:

  • Umowa na czas nieokreślony po okresie próbnym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Prezentacja firmy

Firma Robotics Solutions zajmuje się programowaniem robotów przem... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca IT - Programowanie / Analizy