Programista robotów przemysłowych

RWS Poland Sp. z o.o.

Kielce, świętokrzyskie

Opis stanowiska pracy

Firma oferuje:

  • szansę na rozwój i zdobycie doświadczenia na projektach dla międzynarodowych koncernów samochodowych,
  • interesującą i pełną wyzwań pracę,
  • elastyczny czas pracy,
  • umowa na czas nieokreślony po okresie próbnym
  • wysokie wynagrodzenie i pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna)
  • szkolenia z zakresu programowania robotów przemysłowych

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe w zakresie elktroniki, automatyki lub robotyki,
  • znajomość jednego z robotów ABB, KUKA, FANUC lub COMAU będzie dodatkowym atutem
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych,
  • znajomość języka angielskiego (mile widziany także język włoski lub niemiecki),
  • prawo jazdy kat. B,
  • umiejętność pracy zespołowej oraz pod presją czasu,

Zakres obowiązków:

  • samodzielne programowanie robotów przemysłowych m.in. COMAU, KUKA, ABB,
  • uruchomienie linii produkcyjnej u klienta
  • optymalizacja czasu cyklu linii produkcyjnej
  • analizowanie i rozwiązywanie problemów wykrytych po uruchomieniu linii

Prosimy przesyłać CV w języku polskim.

W treści CV prosimy o dodane klauzuli o treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Prezentacja firmy

Firma RWS POLAND zajmuje się programowaniem robotów przemysłowych... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis