Programista Rails/Angular Warszawa lub zdalnie

Visla Poland Sp. z o.o.

00-341 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Startup z Warszawy poszukuje programistów Angular + Ruby On Rails  - istnieje możliwość pracy zdalnej lub w biurze w Warszawie.

Jesteśmy firmą powstałą z połączenia 7-letniego doświadczenia w aplikacjach mobilnych, serwisach www i przy wysokiej jakości projektach graficznych.

Wdrażamy najnowsze technologie z utalentowanymi ludźmi, którzy chcą się rozwijać i na których można polegać.

Dlaczego z nami?

Udział w ambitnych projektach, opartych na nowych technologiach, robionych od zera, bez starego zabagnionego kodu.

Praca z ludźmi, którzy słuchają. Bez równych i równiejszych. Nie jesteś od wklepania tego co Ci ktoś powie, ale to Ty tworzysz projekt, tak samo jak każdy z nas.

Dowolny wymiar godzin, normalni ludzie, praca bez stresu, bez presji, bez negatywnej energii.

Ambitne projekty webowe (Rails, Angular) i mobilne (iOS, Android), oparte na bardzo dobrym UX. Dobrze wyglądają, szybko działają.

Wymagania

Nie wymagamy dużego doświadczenia w AngularJS i Ruby On Rails -
Poszukujemy osób dla naszego klienta z zagranicy więc wymagana jest dobra znajomość języka angielskiego.

Prezentacja firmy

VISLA is created by the people who\'s mission is to provide top q... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
7 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy