Programista Python (praca zdalna)

VLOG 1

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na ww stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Projektowanie i rozwój aplikacji
  • Wdrażanie poprawek aplikacyjnych
  • Projektowanie nowych funkcjonalności
  • Aktywną współpracę z zespołem projektowym
  • Analize i testowanie rozwiązań technicznych
  • Opracowanie i kontrolę dokumentacji projektowej

Wymagania:

  • Minimum rok doświadczenia zawodowego w obszarze Python/Django
  • Mile widziane doświadczenie w projektowaniu i implementacji aplikacji działających po stronie przeglądarki (AngularJS)
  • Dobra znajomość SQL’a
  • Doświadczenie w technologiach webowych (JavaScript, CSS, HTML)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Pracę zdalną w międzynarodowym startup’upie
  • Zatrudnienie w oparciu o B2B lub UoD (w zależności od preferencji kandydata)
  • Widełki od 9.000 – 12.000 zł netto/ mc
  • Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania wiedzy

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą realizującą projekty informatyczne dla sektora ban... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy