Programista Python (Aplikacje Multimedialne)

Talent Hills

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Klientem Talent Hills jest producent innowacyjnych aplikacji multimedialnych i rozwiązań DTV o kapitale amerykańskim, twórca szeregu przełomowych produktów, które zrewolucjonizowały rynek TV. W związku z dynamicznym rozwojem zespołu polskiego i rosnącym zapotrzebowaniem na zaawansowane narzędzia i aplikacje wspierające procesy development'u, CI/CD oraz QA nasz Klient poszukuje Programisty Python. Dołączając do zespołu obejmiesz samodzielne stanowisko Specjalisty w zakresie Python'a.

Zakres obowiązków:

  • projektowanie, rozwój i implementacja wewnętrznych narzędzi;
  • implementacja zmian w celu usprawnienia narzędzi i procesów;
  • udział w całym cyklu rozwoju oprogramowania;
  • optymalizacja, implementacja i dostarczanie testów oprogramowania;
  • implementacja nowych feature'ów;
  • tworzenie dokumentacji technicznej;
  • zapewnienie jakości tworzonych rozwiązań (clean code);
  • udział w spotkaniach Scrum'owych.

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub niepełne wyższe uzyskane na kierunku IT lub pokrewnym;
  • Około 2 letnie doświadczenie zawodowe w rozwoju oprogramowania w języku Python;
  • Bardzo dobra znajomość dobrych praktyk programowania poparta odpowiednim doświadczeniem (testy jednostkowe, code review, tworzenie dokumentacji, metodyki zwinne);
  • Praktyczna znajomość SQL'a, doświadczenie w pracy z relacyjnymi bazami danych;
  • Doświadczenie w pracy z REST API;
  • Dobre zrozumienie struktur danych i algorytmów będzie dodatkowym atutem;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Samodzielność, umiejętność wyznaczania priorytetów i zarządzania własną pracą w dynamicznym środowisku zawodowym;
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Możliwość udziału w międzynarodowych projektach realizowanych na rzecz lub we współpracy z największymi markami technologicznymi i producentami rozwiązań multimedialnych;
  • Pracę z nowoczesnym stack’iem technologicznym w środowisku przywiązującym dużą wagę do jakości kodu i tworzonych rozwiązań;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz długofalową współpracę;
  • Benefity pozapłacowe (prywatna opieka medyczną i karta Multisport);
  • Elastyczne godziny pracy.

Prezentacja firmy

Talent Hills to zespół wyspecjalizowanych Konsultantów, którzy od lat sw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy