Programista - Projektant Java (JDE/WRO/NW)

Power Media

Wrocław, dolnośląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Wrocław

Dla naszego wrocławskiego klienta, firmy z sektora bankowego poszukujemy osoby na stanowisko projektanta-programisty Java.

Lokalizacja: Rynek

Cele stanowiska

  • Rozwijanie aplikacji własnych, spełniających potrzeby biznesowe Banku, zgodnie z procedurami obowiązującymi w Departamencie oraz najlepszymi praktykami branżowymi.
  • Parametryzowanie i konfigurowanie systemów informatycznych w zakresie niezbędnym do realizacji potrzeb biznesowych Banku.

Główne zadania

  • Analiza, projektowanie i programowanie zleconych projektów
  • Dokumentowanie zastosowanych rozwiązań.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka JAVA 7 i obiektowych wzorców projektowych
  • Znajomość webowych technologii stosu Java EE 5, technologii typu ORM i projektu Spring
  • Umiejętność projektowania baz danych oraz biegła znajomość języka SQL
  • Mile widziana znajomość OSGi, Spring MVC, Spring Boot, JPA, XSLT, jQuery, maven, git oraz projektowania z użyciem technik DDD
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym posługiwanie się dokumentacją techniczną
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność kreatywnego myślenia i rozwiązywania
  • problemów
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • ubezpieczenie grupowe
  • multisport
  • zniżki w restauracjach
  • wejściówki do kina
  • ubezpieczenie zdrowotne w Luxmed
  • Premia kwartalna w zależności od wyników
  • rozsądny podział obowiązków między rozwijanie nowych projektów a prace utrzymaniowe
  • wyjazdy integracyjne
  • szkolenia wew i zew na potrzeby projektowe
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media