Programista / programistka iOS

BRAINTRI Sp. z o.o. Sp. k.

Warszawa, mazowieckie

Kogo szukamy:

Miejsce pracy:
Warszawa

Oczekiwania:

  • minimum 3 lata doświadczenia w programowaniu na platformę iOS
  • doświadczenie z językami Objective-C, Cocoa / iOS SDK, Autolayout, Git
  • znajomość Swift
  • biegłość w obszarze zagadnień projektowania i programowania obiektowego
  • mile widziana znajomość Masonry/SnapKit
  • dobra znajomość języka angielskiego

Zadania:

  • tworzenie aplikacji mobilnych (70% nowe funkcjonalności, 30% utrzymanie i poprawa błędów)
  • uczestniczenie w fazach implementacji i testów systemu
  • uczestniczenie w fazach analizy wymagań i projektowania (w zależności od doświadczenia)

Oferujemy:

  • elastyczną formę zatrudnienia (umowa B2B na czas nieokreślony lub umowy zlecenia)
  • kartę Multisport, opiekę medyczną
  • szkolenia i konferencje
  • mnóstwo wyzwań architekturalnych i technologicznych odpowiednich do umiejętności i wiedzy
  • możliwość prowadzenia większych tematów/podprojektów, duża możliwość wpływu na stosowane praktyki i technologie.
  • dużą elastyczność organizacyjną
Dołącz do Braintri od zaraz
0