Opis stanowiska pracy

Lobo jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników. Oszczędzamy czas i przyczyniamy się do sukcesów naszych partnerów poprzez zastosowanie nowoczesnych technik rekrutacyjnych wspieranych innowacyjnymi technologiami informatycznymi.

Aktualnie dla naszego klienta, który zajmuje się produkcją maszyn specjalnego przeznaczenia szukamy osób na stanowisko:

Programista PLC

Katowice

nr. ref.: PN/WRO/Programista PLC

Zakres obowiązków:

  • Pisanie i modyfikacja programów PLC oraz wizualizacji.
  • Uruchomienie maszyn w siedzibie oraz u klienta.
  • Szkolenie obsługi oraz przygotowanie dokumentacji technicznej.

Wymagania:

  • Doświadczenie w programowaniu sterowników firmy Siemens (TIA, Step 7, WinCC flexible), znajomość innych sterowników będzie dodatkowym atutem (CoDeSys, Bosch Rexroth IndraLogic).
  • Znajomość sieci Profibus i Profinet.
  • Parametryzacja napędów.
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego.
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu.
  • Gotowość do wyjazdów.
  • Prawo jazdy kat. B.

Nasz klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Kartę Multisport.
  • Wczasy pod gruszą.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w bazie danych Lobo sp. z o.o. sp. k. oraz na przetwarzanie ich dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)”

Prezentacja firmy

Informacje o firmie<br/><br/><br/>Ludzie są najcenniejszym z kapi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Inne, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Automatyka