Opis stanowiska pracy

JobMe to firma powstała z pasji do branży HR oraz z chęci wniesienia na polski rynek rekrutacyjny nowych wartości i innowacji. Skutecznie dbamy o potrzeby naszych Kandydatów i Klientów kreując nowoczesne rozwiązania w obszarze HR, podnoszące efektywność prowadzonych projektów rekrutacyjnych. Z powodzeniem realizujemy ogólnopolskie projekty rekrutacji stałych oraz projekty doradcze i konsultingowe. Poznajmy się! JobMe!

Numer wpisu do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: 14680.

Dla naszego Klienta, firmy wdrażającej w życie projekty automatyki przemysłowej, dostawcy rozwiązań z zakresu robotyki dla różnych sektorów i branż, w związku z rozwojem, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Programista PLC

Miejsce pracy: Polska/Zagranica

Poszukiwana osoba będzie odpowiedzialna za:

  • Programowanie i uruchomienie stacji oraz linii technologicznych
  • Uruchomienie nowych linii transportowych oraz nadzór nad poprawnym działaniem
  • Konfiguracja i parametryzacja serwonapędów, systemów wizyjnych, urządzeń peryferyjnych
  • Udział w rozruchu i nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem systemów sterowania i wizualizacji

Oczekiwania:

  • Przynajmniej 2-letnie doświadczenie w programowaniu i uruchamianiu układów automatyki przemysłowej
  • Umiejętność programowania sterowników i paneli operatorskich Siemens przy wykorzystaniu Step7, oraz TIA Portal
  • Znajomość sieci Profinet
  • Znajomość napędów SEW/ LENZE
  • Komunikatywny język angielski i/lub niemiecki
  • Gotowość do wyjazdów służbowych, również zagranicznych
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie do negocjacji w zależności od umiejętności
  • Premie uznaniowe
  • Umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon służbowy, samochód służbowy lub zwrot wg. stawki kilometrowej)
  • Elastyczny czas pracy
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych, poprzez szkolenia, oraz poznanie najnowszych technologii

Prezentacja firmy

JobMe to firma powstała z pasji do branży HR oraz z chęci wniesienia na ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria