Programista PL/SQL

HRK S.A.

Gdańsk, pomorskie

HRK S.A.

Dla naszego klienta - prestiżowej, globalnej firmy z branży ubezpieczeniowej szukamy kandydatów na stanowisko:

Programista PL/SQLMiejsce pracy: Gdańsk

Zadania:

  • Tworzenie nowych obiektów bazodanowych
  • Tworzenie skryptów na potrzeby modyfikacji danych
  • Tworzenie nowych zapytań na potrzeby raportowania
  • Wsparcie systemów produkcyjnych
  • Wsparcie aplikacji webowych
  • Poprawa błędów w raportach, aplikacji
  • Modyfikacja istniejącego kodu

Wymagania:

  • Dobra znajomość PL/SQL
  • Doświadczenie w administracji baz danych
  • Doświadczenie w programowaniu
  • Orientacja na biznes
  • Mile widziane podstawy ASP.NET
  • Pozytywne nastawienie oraz poczucie humoru również mile widzane ;)

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej, prestiżowej firmie
  • Współpracę długoterminową, zatrudnienie bezpośrednio u Klienta
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Przyjazną, luźną atmosferę pracy
  • Atrakcyjną lokalizację pracy

Osoby zainteresowane zapraszam do niezobowiązującej rozmowy na temat oferty oraz do przesłania CV.

Pozdrawiam serdecznie,
Consultant ICT,
+48 506 287 602; katarzyna.rzepka@hrk.eu

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.