Programista PHP

B2Bnetwork

Warszawa, mazowieckie

B2Bnetwork

Od: B2Bnetwork
Miejsce pracy: Warszawa

ZADANIA:

  • Projektowanie i rozwój aplikacji webowych
  • Projektowanie i optymalizacja baz danych
  • Projektowanie oraz implementacja rozwiązań z użyciem wzorca MVC oraz OOP
  • Praca w metodyce Scrum

WYMAGANIA:

  • Bardzo dobra znajomość OOP PHP
  • Znajomość SQL oraz baz danych (PostgreSQL, MySQL)
  • Znajomość jednego z frameworków: Symfony, Zend, Phalcon
  • Znajomość wzorców projektowych
  • Praktyczna wiedza z zakresu projektowania relacyjnych baz danych
  • Minimum dwa lata doświadczenia w realizacji projektów komercyjnych w PHP
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie dokumentacji technicznej

OFERUJEMY:

  • Stały rozwój kwalifikacji zawodowych (posiadamy własną markę szkoleniową)
  • Stabilną, długofalową współpracę
  • Miłą atmosferę w fantastycznym zespole ludzi, którzy uwielbiają swoją pracę, a także karaoke i gry planszowe
  • Benefity: opieka medyczna, dofinansowanie do aktywności sportowej, częste spotkania integracyjne

B2Bnetwork