Programista PHP

CODE4 S.C.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • tworzenie systemów backendowych dla aplikacji mobilnych
  • opracowywanie dokumentacji oprogramowania (PHPDoc)
  • opracowywanie dokumentacji API

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka PHP 5.4+ (OOP)
  • bardzo dobra znajomość frameworka Laravel
  • znajomość zagadnień związanych z tworzeniem systemów API
  • znajomość relacyjnych baz danych (w szczególności PostgreSQL)
  • znajomość wzorców projektowych
  • zdolność do rozwiązywania problemów
  • umiejętność pracy w zespole i komunikatywność
  • umiejętności korzystania z systemów zarządzania wersjami (Git)
  • znajomości języka angielskiego w zakresie rozumienia dokumentacji technicznej

Mile widziane:

  • znajomość zagadnień TDD,
  • Znajomość innych frameworków PHP (Symfony, Zend),
  • Znajomość Javascript oraz frameworków jQuery i AngularJS,
  • Znajomość narzędzi typu LESS CSS/SASS,
  • Znajomość frameworków CSS (Twitter Bootstrap itp.),
  • Doświadczenie w organizacji zautomatyzowanych środowisk (Continous Integration, Continous Deployment)

Oferujemy:

  • brak korporacyjnego reżimu
  • pracę nad ciekawymi projektami
  • umowa o pracę po okresie próbnym

Prezentacja firmy

Jesteśmy młodą, prężnie rozwijającą się firmą specjalizującą się w tworz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
5 000PLN - 8 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy