Opis stanowiska pracy

Rozwijający się w bardzo szybkim tempie startup finansowy ogłasza rekrutację na stanowisko Programisty PHP.
Chcesz nauczyć się obsługi ciekawych zabawek? A może masz już swoje ulubione i chcesz się nimi pochwalić? Jesteśmy otwarci na zdolnych, ciekawych ludzi! Będziesz pracować pod okiem doświadczonych specjalistów.

Czym będziesz się zajmować?
Będziesz brać udział w projektowaniu i wdrażaniu złożonych systemów do obsługi procesów wewnętrznych. Ponadto będziesz pomagać nam przetwarzać dane, projektować aplikacje do komunikacji z użytkownikiem i inne... Wiele ciekawych wyzwań przed Tobą!

Gdzie będziesz pracować?
Nasz dział IT zlokalizowany jest na warszawskiej Woli w budynku Kolmex, przy ulicy Grzybowskiej 80/82

Wymagania

Czego oczekujemy?
- min. 2 letnie doświadczenie w programowaniu z użyciem języka PHP 5, 7 z OOP
- znajomość co najmniej 1 frameworka (preferowane Zend 2/3, Symfony 2/3)
- znajomość podstawowych wzorców projektowych i SOLID
- znajomość composer, git, protokołu http
- MySQL, NoSQL
- HTML & CSS
- JS + jquery
- znajomość jęz. angielskiego

Mile widziane
- wiesz kto to jest Martin Fowler
- wiedza na temat DDD, CQRS, CommandBus, Event Driven Architecture
- PgSQL: JSONB

Oczekiwane cechy
- zaangażowanie
- uczciwość
- poczucie humoru

Co Ci zaoferujemy?
- perspektywy rozwoju
- kluczową rolę - dynamicznie się rozwijamy
- wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
- szkolenia wewnętrzne/zewnętrzne
- udział w konferencjach IT
- elastyczne godziny pracy
- ...dopiero się rozwijamy. Duużo więcej w perspektywie kilku miesięcy!

studiujesz dziennie? nic nie szkodzi, dopasujemy grafik. Studiujesz zaocznie? Tym lepiej!

Prezentacja firmy

Solven Finance to prężnie rozwijająca się firma w branży FINTECH. Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Policealne
Wynagrodzenie
8 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy