Programista PHP

ETK

Wałbrzych, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy pracowników na stanowisko Programista PHP. Jeśli Twoją pasją jest programowanie w PHP, ta oferta pracy skierowana jest właśnie do Ciebie. Osoba zatrudniona na stanowisku Programista PHP pozna elementy nowoczesnego programowania w jednej z wiodących firm branży e-commerce. Dołącz do zespołu rozwijającego oprogramowanie sklepów internetowych RedCart

Oferujemy:

•    atrakcyjne wynagrodzenie

•    pracę w firmie o stabilnej, konkurencyjnej pozycji na rynku

•    możliwości rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia kwalifikacji

•    świetną atmosferę i wysoką kulturę pracy

•    zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji (CV oraz przykładowe realizacje projektów).

Siedziba firmy:

ETK sp. j. - Platforma sklepów internetowych RedCart

ul. Wrocławska 113 (Centrum Biurowe Arkadia)

Wałbrzych

Prosimy o dodanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie danych osobowych).

Wymagania

• bardzo dobra znajomość PHP (programowanie obiektowe)

• znajomość technologii internetowych (HTML, JavaScript, Ajax)

• znajomość relacyjnych baz danych

• doświadczenie w tworzeniu i projektowaniu aplikacji internetowych

• zdolność analitycznego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów

Prezentacja firmy

Firma ETK sp.j. (www.redcart.pl) specjalizuje się w tworzeniu i wdrażani... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Premie, dodatki
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce