Opis stanowiska pracy

Possible jest firmą programistyczną z siedzibą w Toruniu działająca na rynku ogólnopolskim od ponad 8 lat. W związku z rozwojem systemu IMO dla pośredników nieruchomości poszukujemy osoby na stanowisko: programista PHP. Poszukujemy osoby ambitnej, chcącej się rozwijać, która chce uczestniczyć w tworzeniu zaawansowanego systemu informatycznego IMO dla branży nieruchomości.

Wymagania

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość programowania w PHP 5
- bardzo dobra znajomość baz danych MYSQL lub PostgreSQL
- bardzo dobra znajomość, Javascript, jQuery
- znajomość Java
- znajomość CSS, HTML
- znajomość systemu kontroli wersji GIT
- znajomość systemów Linux
- minimum 3 lata doświadczenia w programowaniu
- mile widziana znajomość C#, .NET

Prezentacja firmy

Firma informatyczna tworząca oprogramowanie wspomagające prace pośrednik... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
4 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - ERP, Praca Inżynieria