Opis stanowiska pracy

Kogo szukamy?

Przede wszystkim szukamy Osoby, ambitnej i pracowitej, bardziej nastawionej na realizację zadań niż na wysiedzenie w pracy 8 godzin ze stoperem w ręku.

Realizujemy wiele projektów dlatego jesteśmy nastawieni na długofalową współpracę. Bardziej niż cwaniactwo, forwardmanagement i spychologia interesuje nas zaangażowanie, koleżeństwo i chęć nauki.

Możemy obiecać, że jeśli będziesz w stanie zostawić serce w pracy, my będziemy w stanie zapewnić Tobie rozwój zawodowy niezależnie od tego czy zechcesz mieszkać w Toruniu, Warszawie czy Wrocławiu.

Ale konkretnie, aktualnie poszukujemy przede wszystkim (choć nie tylko!) programistów PHP.

Wiemy, że ideały nie istnieją, ale możesz udowodnić, że jest inaczej jeśli posiadasz następujące kompetencje:

· bardzo dobre, praktyczne umiejętności obiektowego programowania PHP,

· znajomość wzorców projektowych (w szczególności MVC),

· dobra znajomość tematyki relacyjnych baz danych SQL,

· dobra znajomość HTML / CSS,

· dobra znajomość JavaScript,

· szybkie przyswajanie wiedzy,

· samodzielność i odpowiedzialność za swoją pracę,

· doświadczenie w pracy z wykorzystaniem systemu kontroli wersji GIT

Jeśli poza powyższymi, posiadasz któreś z poniższych obiecujemy, że Twój szef będzie Tobie robił kawę co najmniej raz w tygodniu:

· znajomość jQuery,

· znajomość AJAX,

· znajomość metodyki Kanban lub SCRUM,

· znajomość frameworka Smarty,

· znajomość pakietu Atlassian Jira / Confluence / Stash

Co oferujemy?

· kontakt z nowoczesnymi technologiami i metodykami

· pracę przy naprawdę ciekawych i nowatorskich projektach, również zagranicznych

· co najmniej dwa dodatkowe plastiki w portfelu – multisport i luxmed

· ciągłość pracy niezależnie od wybranej przez Ciebie formy prawnej współpracy

· dużą ilość projektów

· możliwość rozwoju zawodowego w ramach naszej grupy kapitałowej

Kim jesteśmy?

· Jesteśmy grupą kapitałową skupiającą kilka spółek technologicznych, w ramach grupy zajmujemy się tworzeniem oprogramowania, produktów dla instytucji finansowych, robieniem frontów dla grafików w USA, dronami, bitcoinami, Big Data oraz Energetyką – o wszystkim opowiemy Ci na spotkaniu!

· Właścicielem nowoczesnego Data Center w Toruniu oraz nowoczesnego biurowca, do którego lada dzień się przeprowadzamy – także na pewno będzie Ci wygodnie i komfortowo w nowej pracy.

· Pasjonatami nowych technologii, pięknych i użytkowych frontów oraz ciężkiej i dającej satysfakcję pracy

· Jesteśmy również wielkimi fanami ludzi, którzy wnoszą do pracy zespołu coś więcej poza kolejnymi linijkami kodu, także jeśli jesteś taką osobą koniecznie się do nas odezwij!

Jeśli uważasz, że mogłoby się nam razem dobrze pracować, wyślij swoje CV (w .pdf), listu nie musisz pisać, lecz jeśli w mailu napiszesz parę słów od siebie na pewno zadziała to na Twoją korzyść.

Prezentacja firmy

Data Invest jest firmą technologiczną z siedzibą główną w Toruniu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
1 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - ERP, Praca IT - Bazy danych