Opis stanowiska pracy

STRONG-PC prężnie rozwijająca się firma w sektorze IT zatrudni:

Programistę PHP

Miejsce pracy: Tarnowskie Góry
Numer referencyjny: P4/S/07/2014

Opis stanowiska:
 praca w zespole programistów

Wymagania:
• znajomość PHP 5.3 lub nowszego (OOP, MVC),
• znajomość relacyjnych baz danych (PostgreSQL, MySQL, MSSQL),
• znajomość Javascript (jQuery) oraz technologii AJAX,
• znajomość frameworków PHP (Laravel 4.1)
• znajomość PHP Composer
• znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na czytanie i rozumienie dokumentacji technicznej
• bardzo dobra znajomość technologii HTML, CSS, XML

Oferujemy:
 przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole
 atrakcyjne wynagrodzenie
 możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i zdobywania nowych doświadczeń

Nr referencyjny prosimy podać w treści zgłoszenia.

Oferta ważna do 15 sierpnia 2014.

Prezentacja firmy

Dynamicznie rozwijająca się firma z branży IT.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych