Opis stanowiska pracy

Firma Like Apps tworząca aplikacje internetowe zatrudni programistę PHP do naszego biura w Parku Naukowo-Technologicznym. Wymagania: terminowość i odpowiedzialność, biegła znajomość PHP, HTML i CSS, biegła znajomość MySQL i zasad projektowania relacyjnych baz danych, znajomość programowania zorientowanego obiektowo i tworzenia aplikacji webowych według wzorca MVC. Oferujemy: pracę nad ciekawym projektem, możliwość pracy zdalnej, elastyczny czas pracy.

Wymagania

- biegła znajomość PHP

Prezentacja firmy

Tworzenie aplikacji internetowych

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy