Macopedia Sp. z o.o.

Programista PHP

Od: Macopedia Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska:

  • programowanie w PHP,
  • tworzenie oraz rozwój aplikacji internetowych opartych na Symfony, TYPO3, Neos, Magento,
  • współpraca w zespole programistów w metodyce SCRUM (2-tygodniowe iteracje, współpraca z klientem na codziennych spotkaniach),
  • aktywny udział w planowaniu projektów i rozwoju zespołu,
  • tworzenie przejrzystego kodu wysokiej jakości przy użyciu najnowszych technologii,
  • wykorzystywanie narzędzi Continuous Integration oraz Continuous Deployment,
  • praca zgodnie z zasadami DevOps,
  • pisanie testów,
  • tworzenie aplikacji internetowych zgodnie z najwyższymi standardami i najnowszymi trendami.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość obiektowego programowania PHP,
  • znajomość HTML5 i CSS3 (nie wspieramy archaicznych przeglądarek typu IE10),
  • umiejętność budowania aplikacji webowych (MVC),
  • znajomość podstaw systemu Linux (wszyscy nasi programiści pracują na Linuxie),
  • znajomość wybranego frameworka aplikacji, np. Symfony, Zend, Yii czy Cake (nie wymyślamy koła od nowa),
  • znajomość języka angielskiego (klienci mają bezpośredni kontakt z programistami),
  • znajomość systemu GIT(doświadczenie w Code Review będzie dodatkowym atutem),
  • zdolność do samodzielnej analizy i twórczego rozwiązywania problemów,
  • umiejętność dzielenia się wiedzą, pracy w zespole i komunikatywność,
  • zaangażowanie w projekty open source będzie dodatkowym atutem (aktywnie wspieramy projekty Odoo, Magento i TYPO3 oraz publikujemy nasze wtyczki na GitHubie).

Co oferujemy?

  • inspirujący zespół specjalistów i pasjonatów,
  • pracę z międzynarodowymi klientami (m. in. jedna z największych linii lotniczych na świecie),
  • wydajny komputer i dwa monitory,
  • współtworzenie oprogramowania open source,
  • udział w warsztatach, szkoleniach i konferencjach,
  • wsparcie merytoryczne i mentoring
  • otwartą ścieżkę kariery oferującą rozwój w różnych kierunkach,
  • umowę o pracę lub B2B,
  • atrakcyjne wynagrodzenie od 5000 zł - 13 000 zł netto,
  • korzystną lokalizację, przyjazną atmosferę i pyszną kawę!

Gudisy:

  • czas hackerski na własny rozwój w czasie pracy,
  • playstation,
  • bilety na mecze Lecha Poznań,
  • squash po godzinach na koszt firmy.

Jeżeli szukasz pracy przy tworzeniu najwyższej jakości produktów biznesowych, które znacząco poprawiają komfort życia klientów oraz zmieniają świat na lepsze poprzez rozwijanie idei open source, czekamy właśnie na Ciebie!