Opis stanowiska pracy

Wymagania:

  • doświadczenie w programowaniu aplikacji w języku PHP

Oferujemy:

  • pracę w firmie o stabilnej sytuacji rynkowej
  • umowę zlecenie lub umowę o pracę
  • możliwość pracy nad projektami dla prestiżowych klientów i marek
  • niekorporacyjną atmosferę

Praca stacjonarna - w biurze w Ujściu.
Zachęcamy do złożenia aplikacji szczególnie osoby z najbliższej okolicy: Piły, Chodzieży, Czarnkowa, ...

Czekamy na Twoje CV (mile widziane portfolio /max. 10MB/).

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.

Prezentacja firmy

Agencja Interaktywna SUN GROUP to firma, której główne działania ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
4 500PLN - 5 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Premia uznaniowa
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy