Opis stanowiska pracy

Na potrzeby działań w branży usług informatycznych, ze szczególnym ukierunkowaniem na tworzenie oprogramowania webowego, poszukujemy ambitnego programisty webowego ze znajomością języka PHP oraz narzędzi pokrewnych (frameworków), chętnie studenta ostatnich lat kierunków informatycznych.

Oferujemy bogate możliwości rozwoju umiejętności, pracę przy ciekawych projektach oraz doskonałą atmosferę. Zapewniamy elastyczne godziny pracy, które można pogodzić z nauką.

Praca tylko i wyłącznie w biurze w Opolu - nie jesteśmy zainteresowani współpracą zdalną.

Wymagania

Wymagamy minimum dobrego opanowania PHP oraz MySQL, znajomości popularnych frameworków dla tego języka, umiejętności pracy w systemie Linux, znajomości zagadnień webmasterskich (standardy HTML, CSS, zgodność kodu ze standardami W3C), doświadczenia z JQuery, systemami kontroli wersji, popularnymi systemami CMS, e-Commerce oraz Web 2.0

Osoby spełniające powyższe kryteria i zainteresowane ofertą prosimy o podesłanie CV drogą mailową. Nawiążemy kontakt z wybranymi kandydatami celem umówienia rozmowy kwalifikacyjnej, na której zostaną sprawdzone predyspozycje na oferowane stanowisko.

Prezentacja firmy

Jesteśmy jedną z najbardziej wszechstronnych firm reklamowych w w... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy