Opis stanowiska pracy

Szukamy programisty języka PHP, który dołączy do naszego zespołu i zgodnie z metodyką SCRUM będzie tworzył dedykowane oprogramowanie dla naszych Klientów. Stanowisko cechuję się dużą swobodą w działaniu oraz wpływem na końcowy produkt.

Wymagania

Od idealnego kandydata oczekuje się:

• bardzo dobrych, praktycznych umiejętności obiektowego programowania PHP (poparte zrealizowanymi projektami),

• znajomości wzorców projektowych (w szczególności MVC),

• dobrej znajomości tematyki relacyjnych baz danych SQL,

• bardzo dobrej znajomości HTML, CSS, Javascript, AJAX,

• znajomości metod tworzenia oprogramowania w architekturze wielowarstwowej,

• szybkiego przyswajania wiedzy,

• samodzielności w zakresie przydzielonych zadań,

• umiejętności pracy w zespole,

• solidności i terminowego realizowania zadań,

• znajomości angielskiego na poziomie umożliwiającym pracę z dokumentacją techniczną.

Dodatkowym atutem będzie:

• znajomość frameworka CakePHP,

• znajomość podstaw UML.

Prezentacja firmy

W Star Technology wdrażamy nowatorskie pomysły w dziedzinie usług i rozw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
4 500PLN - 11 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Project Management, Praca Inżynieria