Opis stanowiska pracy

Programista PHP

Miejsce pracy: Łódź

Zadania:

  • Tworzenie aplikacji bazodanowych
  • Administracja istniejącymi aplikacjami
  • Architektura aplikacji i projektowanie interfejsu użytkownika
  • Praca przy wdrożeniu nowych stron i aplikacji

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • Doświadczenie minimum 2 lata,
  • Dobra znajomość języka PHP 5.6+ (programowanie obiektowe i wzorce projektowe)
  • Znajomość HTML, JavaScript, JQuery, CSS
  • Znajomość baz danych PostgreSQL
  • Doświadczenie w pracy z wykorzystaniem frameworku Symfony 2/3
  • Zdolności analityczne, dokładność i systematyczność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Umiejętności logicznego myślenia, analizowania i rozwiązywania problemów
  • Znajomość pracy z systemem kontroli wersji Git
  • Znajomość systemu Linux

Firma oferuje pracę:

  • w intensywnie rozwijającej się firmie
  • na pełny etat na umowę o pracę
  • w przyjaznej atmosferze

Prezentacja firmy

Produkcja biletomatów stacjonarnych i mobilnych dla transportu pu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
8 000PLN - 12 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Inżynieria, Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Programowanie / Analizy