Opis stanowiska pracy

Osoba na wymienionym stanowisku odpowiedzialna będzie za tworzenie kodu PHP, HTML oraz wdrażanie systemu CMS i rozwijanie istniejących serwisów internetowych Klientów.

Z naszej strony zapewniamy stabilną pracę (stała na etacie) w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, atrakcyjne wynagrodzenie oraz pracę przy dużych i ambitnych projektach.

Praca u nas nie ograniczy Cię do pisania kawałków kodu. Będziesz miał/a możliwość wpływu na ostateczny kształt projektu na każdym jego etapie. Jeżeli męczy Cię ciągła praca przy biurku a lubisz spotkania możesz brać udział w spotkaniach projektowych z Klientami. Jeżeli wolisz pracę z dokumentacją możesz całe dnie nie odchodzić od biurka.

Szanujemy Twój czas. NIE pracujemy po godzinach.

Mieścimy się w centrum miasta. Dla każdej osoby zapewnimy miejsce parkingowe jeżeli dojeżdżasz do pracy samochodem. Wielu z nas przyjeżdża natomiast na rowerach.

A czego wymagamy ?

Wymagania

Od Programisty wymagamy dokładności, zaangażowania oraz zaangażowania i dokładności. Po za tym:

- biegłej znajomość PHP i HTML,

- obycia w projektowaniu OOP,

- doświadczenia przy budowie stron internetowych.

Mile widziane

Poszukujemy osoby która miała już doświadczenie zawodowe lub prywatne przy tworzeniu stron internetowych, intranetów lub innego oprogramowania przy użyciu PHP oraz MySQL. Dodatkowo docenimy znajomość Worpress, SMARTY, AJAX lub TYPO3.

Jeżeli oprócz tego nie boisz się pracy przy dużych projektach oraz odpowiedzialności jaka z tego wynika będziesz mile widzianą osobą w VENTI.

Jeżeli szukasz pracy zdalnej zaznacz to proszę w swoim emailu.

Prezentacja firmy

Jesteśmy pełnoletni, tworzymy software od 18 lat. Projektujemy i wykonuj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/03/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 500PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Inżynieria, Praca IT - Project Management, Praca Praca dla studenta