Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby na stanowisko programisty PHP, która dołączy do zespołu HXS i będzie aktywnie wspierać projekty informatyczne realizowane przez naszą firmę.

Oferujemy

  • pracę w kreatywnym zespole,
  • umowę o pracę na czas nieokreślony,
  • fantastyczną atmosferę,
  • elastyczne godziny pracy,
  • możliwość pracy stacjonarnej lub zdalnej,
  • realny wpływ na kształt aplikacji używanych przez wielu użytkowników,
  • pracę przy międzynarodowych projektach,
  • pakiet prywatnej opieki medycznej,
  • imprezy i wyjazdy integracyjne,
  • i wiele więcej :)

Istnieje również możliwość współpracy na zasadach B2B.

Wymagania

  • dobrej znajomości zagadnień związanych z obiektowym programowaniem w języku PHP (mile widziane doświadczenie z jednym z popularnych frameworków),
  • dobrej znajomości baz danych MySQL,
  • znajomości technologii SOAP, JSON, itp.,
  • znajomości XHTML, CSS, JavaScript,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • znajomości języka angielskiego (na poziomie pozwalającym czytanie dokumentacji),
  • dużym atutem będzie zanajomość framework'a Yii.

Jeśli nie spełniasz wszystkich wymagań, ale masz wiedzę z zakresu PHP, chęć do rozwoju w tym kierunku, ogrom zapału oraz jesteś osobą odpowiedzialną i bardzo pracowitą, która szybko się uczy i nadrabia zaległości, skontaktuj się z nami. Razem przedyskutujemy Twoją kandydaturę.

Prezentacja firmy

Tworzymy zespół specjalistów w dziedzinie programowania, budowania aplik... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych, Praca IT - ERP, Praca IT - Programowanie / Analizy