Opis stanowiska pracy

Sky-Shop - platforma sklepów internetowych, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje Programisty PHP do wsparcia działu IT. Jako Programista PHP będziesz odpowiedzialny/a za rozwój oprogramowania Sky-Shop poprzez tworzenie nowych funkcjonalności, modułów, integracji jak i rozwijanie aktualnych rozwiązań w oprogramowaniu. Wierzymy że Twoja praca wniesie dużo innowacji i sprawi że sklepy działające na Sky-Shop będą jeszcze lepsze.

Dajemy możliwość pracy przy dużym i zaawansowanym projekcie który daje wiele satysfakcji i nowych wyzwań. Jednocześnie będziesz miał realny wpływ na rozwój oprogramowania jak i firmy, doceniamy i z chęcią słuchamy wszelkich pomysłów :)

Będziesz miał również możliwość pracy z "przemoBB" czyli twórcą skryptu "phpBB by Przemo" z którego w latach świetności korzystało ponad 20tyś. for internetowych.

Co będziesz robić?

  • Tworzenie nowych funkcjonalności, integracji, modułów i optymalizacja istniejącego kodu Sky-Shop
  • Udział w projektowaniu i tworzeniu nowej wersji platformy
  • Inne prace programistyczne na potrzeby wewnętrzne

W zamian oferujemy:

  • Pełny etat - Umowa o Pracę lub B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od Twoich umiejętności
  • Premie roczne
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie IT
  • Wygodne, klimatyzowane biuro w Krakowie
  • Niezbędne narzędzia pracy w tym 2 monitory (opcjonalnie również Mac)
  • Praca od poniedziałku do piątku - w weekend świety spokój :)
  • Szkolenia i konferencje
  • Luźna i wesoła atmosfera w firmie :)
  • Dofinansowanie do karty MultiSport
  • Pakiet Prywatnej Opieki Medycznej oraz opcjonalne Ubezpieczenie Grupowe
  • Samodzielność w planowaniu i organizacji pracy
  • Wypady integracyjne np: paintball, gokarty, kręgle, piwo itp.
  • Pyszną kawę, herbata, słodycze, soki, lody w lecie i inne :)
  • Chill pufa, Xbox One z grami

Wymagania

  • Minimalne doświadczenie komercyjne: Pół roku lub więcej
  • Znajomość PHP w wersji conajmniej 5.x (działamy na 7.x)
  • Znajomość programowania obiektowego
  • Znajomość MySQL i znajomość zagadnień relacyjnych baz danych
  • Znajomość zagadnień dot. tworzenia wydajnych systemów
  • Przynajmniej podstawy znajomości baz NoSQL (np. MongoDB)
  • Znajomość przynajmniej jednego systemu kontroli wersji GIT
  • Umiejętność korzystania/integracji po API dostawców i korzystania z ich dokumentacji.
  • Wysokie umiejętności analitycznego myślenia i pracy w zespole
  • Sumienność i dokładność
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie i pisanie dokumentacji

Dodatkowe atuty (nie wymagane):

  • Znajomość JavaScript
  • Doświadczenie przy pracy w systemach e-commerce
  • Umiejętność i chęć rozwoju obszarów analitycznych
  • Umiejętność tworzenia i czytania dokumentacji
  • Mile widziana znajomość frameworka Ext JS

Prezentacja firmy

Sky-Shop to platforma sklepów internetowych działająca w modelu abonamen... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Internet / e-commerce