Programista PHP

FRISCOM s.c.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Od ponad 15 lat zajmujemy się pomocą w doborze mieszkań w Krakowie, a także lokali i biur pod działalność komercyjną w całym kraju. Prowadzimy portale: Dominium. pl (oferty mieszkań oraz domów w Krakowie i Małopolsce) oraz Biura .pl (oferty nieruchomości komercyjnych w całej Polsce). Dbamy o to, by znalezienie odpowiedniej nieruchomości odbywało się w sposób możliwie prosty i dokładny. W tym celu ciągle rozwijamy nasze usługi i dlatego poszukujemy programistów, którzy pomogą nam w realizacji celów.

Czego oczekujemy?

  • umiejętności logicznego myślenia, aktywnego podejścia do rozwiązywania problemów,
  • bardzo dobrej znajomości obiektowego PHP 5 i relacyjnych baz danych (MySql), popartej przynajmniej 2-letnim doświadczeniem,
  • znajomości pracy z frameworkami MVC (preferujemy Symfony 2 i 3 oraz Zend Framework 2),
  • przynajmniej średniej znajomości zagadnień frontendowych (RWD),
  • znajomości systemu kontroli wersji Git,
  • znajomości zagadnień cache’owania, optymalizacji działania aplikacji,
  • pisania czystego kodu wraz z testami jednostkowymi,
  • nastawienia na ciągły rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji

Co oferujemy?

  • umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie 5000 - 8500 zł brutto zależnie od Twoich umiejętności i doświadczenia (w przypadku umowy B2B warunki do negocjacji)
  • wyjątkową atmosferę pracy w zgranym i doświadczonym zespole,
  • realizację odpowiedzialnych i niestandardowych zadań – mamy dużo do zrobienia, będziesz mieć masę okazji, żeby się wykazać – doceniamy efektywną pracę

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się prowadzeniem portali internetowych

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
5 000PLN - 8 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
system premiowy uzależniony od Twoich osiągnięć
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy