Opis stanowiska pracy

Poszukujemy mistrza w swoim fachu, prawdziwego wymiatacza pary PHP z SQL.

Jeżeli kochasz PHP pomimo jego wad, jeżeli znasz różnice pomiędzy MyISAM a InnoDB, oraz wiesz jak zadziała selektor input:checked + label, to nie zwlekaj tylko wysyłaj do nas swoje CV!

KISS digital

W KISS digital tworzymy rozwiązania technologiczne wspierające marketing i sprzedaż. Są to aplikacje mobilne, systemy webowe, mechanizmy promocyjne, a nawet własne rozwiązania sprzętowe. Działamy wśród najnowszych rozwiązań technologicznych, stale poszerzając ich zakres - nie boimy się nowości i stale prowadzimy własne prace R&D.

Czego konkretnie oczekujemy?

* Bardzo dobrej znajomości PHP i MySQL

* Bardzo dobrej znajomości frameworka Symfony 2 albo Zend Framework 2

* Znajomości dowolnego ORMa

* Znajomości standardów PSR-1 i PSR-2

* Doświadczenia w pisaniu testów automatycznych

* Umiejętności obsługi dowolnego systemu kontroli wersji

Dodatkowymi atutami będą:

* Znajomość podstawowych wzorców projektowych

* Umiejętność obsługi Gita

* Znajomość Doctrine 2 ORM

* Znajomość PhpUnit, PhpSpec lub Behat

* Obeznanie z CI, np. Jenkins

* Doświadczenie w tworzeniu RESTful API, SOAP

Co oferujemy?

Nie piszemy o młodym, dynamicznym zespole (choć taki on właśnie jest), ani o przyjaznej, bezstresowej atmosferze (jest przyjazna, choć zdarza się nie całkiem bezstresowa). Oferujemy natomiast:

* Wynagrodzenie w zakresie 2800 - 5200 zł netto zależnie od Twojego faktycznego doświadczenia

* Pracę przy projektach ciekawych, lub dla znanych marek, lub obie rzeczy na raz

* Możliwość rozpoczynania pracy pomiędzy godziną 8:00 a 10:00

* Możliwość częściowej pracy zdalnej

* Prywatne ubezpieczenie medyczne

* Wsparcie firmy w podnoszeniu swoich kwalifikacji

* Możliwość pracy także przy aplikacjach SmartTV i mobile (PhoneGap)

* Pracę w centrum Krakowa, w spokojnym biurze, wśród programistów, a nie sprzedawców

* Pracę na dobrym sprzęcie i najnowszym oprogramowaniu

Jak wygląda proces rekrutacji?

"It's easy like one, two and three".

* Wysyłasz do nas swoje CV

* Umawiamy się na rozmowę telefoniczną o sprawach technicznych

* A następnie umawiamy się z Tobą na rozmowę kwalifikacyjną

Wchodzisz w to? Wyślij swoje ogłoszenie, nie zapomnij także dodać stosownej klauzuli prawnej. Nie wysyłaj listu motywacyjnego, nie czaruj okrągłymi zdaniami. Keep it simple.

Prezentacja firmy

KISS jest firmą technologiczną o silnych kompetencjach marketingowych i ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 923PLN - 7 368PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy