Programista PHP

MasterKomp

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą programistyczną zajmującą się tworzeniem i rozwijaniem sklepów internetowych. Głowna siedziba firmy mieści się w Wielkiej Brytanii i właśnie na angielskim oraz ogólnoświatowym rynku działamy.

W związku z ciągłym rozwojem firmy poszukujemy dodatkowych doświadczonych osób do pracy w Katowickim oddziale na stanowisku Programisty PHP. Obecnie firma składa się z 20 osób.

Wymagania

- minimum trzy lata doświadczenia w programowaniu w języku PHP
- zdolność do samodzielnej analizy problemów
- umiejętność pracy w zespole
- znajomość języka angielskiego

Mile widziane:
- doświadczenie z frameworkiem Magento
- znajomość systemów kontroli wersji np. GIT
- znajomość frameworka Symfony 2
- znajomość środowiska Linux

Oferujemy:
- pracę w młodym zespole
- wynagrodzenie od 4000zł netto
- sympatyczną atmosferę
- umowę o pracę
- ciekawy zakres zadań wymagający stałego rozwoju

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej
ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji
(zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik
Ustaw z 2002 r Nr 101 Poz. 926 z późn. zmianami.)

Prezentacja firmy

Nasza firma istnieje na rynku już 7 lat przez które zdobyliśmy wiele doś... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
6 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce