Adescom Polska Sp. z o.o.

Programista PHP

Od: Adescom Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska:

  • Tworzenie nowych funkcjonalności platformy do zarządzania centralą telefoniczną,
  • Utrzymanie i rozwój istniejących funkcjonalności,
  • Możliwość rozwoju w innych technologiach - w zależności od chęci i umiejętności kandydata.

Wymagania:

  • Znajomość PHP 5/7,
  • Znajomość architektury MVC (Model-View-Controller),
  • Znajomość relacyjnych baz danych (PostgreSQL),
  • Znajomość j. angielskiego umożliwiająca korzystanie z dokumentacji technicznej,
  • Umiejętność szybkiego uczenia się,
  • Chęć podnoszenia umiejętności programistycznych.

Mile widziane:

  • znajomość HTML, CSS, framework’a Symfony, ReactJS.

Oferujemy:

  • Pracę przy projektach dla największych dostawców usług sieci stacjonarnych i mobilnych,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i elastyczne godziny pracy – możliwość częściowej pracy zdalnej po wdrożeniu,
  • Możliwość proponowania swoich rozwiązań – od etapu projektowania po testowanie
  • Umowę o pracę,
  • System premiowy,
  • Pracę w profesjonalnym zespole,
  • Stabilne zatrudnienie przez rzetelnego pracodawcę.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.