Cyclad Sp. z o.o.

Programista PHP

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Katowice

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca IT - Programowanie / Analizy

Dla naszego klienta, firmy zajmującej się wytwarzaniem oprogramowania dla branży medycznej, poszukujemy osób zainteresowanych wyżej wymienionym stanowiskiem.

Opis stanowiska:

• Budowa i rozwój oprogramowania dla branży medycznej

• Tworzenie prototypów funkcjonalnych i architektonicznych oprogramowania

• Prowadzenie i aktualizacja dokumentacji projektowej

• Praca w zespole projektowym

Wymagania:

• Bardzo dobra znajomość języka PHP ze szczególnym naciskiem na programowanie obiektowe

• Znajomość JavaScript

• Bardzo dobra znajomość baz danych MySQL oraz języka zapytań SQL

• Dobra znajomość środowiska LINUX na poziomie użytkownika

• Podstawowa znajomość języka skryptowego BASH

Oferujemy:

• Stabilną i pełną wyzwań pracę

• Pracę w młodym, dynamicznym zespole

• Możliwość rozwoju zawodowego, tworzenie funkcjonalności od zera

• Pakiet socjalny (karta medyczna, ubezpieczenie, dofinansowanie do kart sportowych, bony świąteczne)

• Pracę na umowę o pracę lub B2B w siedzibie firmy w Katowicach

• Możliwa jest częściowa praca zdalna (po okresie próbnym)

• Elastyczne godziny pracy

• Pracę w nowoczesnym biurze

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.