Opis stanowiska pracy

Dostępne specjalizacje dla Programisty PHP:

Miejsce pracy / liczba wakatów:

Kraków - 3 wakaty ( po jednym na specjalizację )
Warszawa - 3 wakaty ( po jednym na specjalizację )
Holandia, okolice Amsterdamu - 3 wakaty ( po dwa na specjalizację )

Długość zatrudnienia: minimum 6 miesięcy
Pensja brutto € zależna od umiejętności: 3500€ – 5000 €
Typ zatrudnienia: umowa o pracę pełny etat lub kontrakt
Liczba wakatów: po 3 na każdą specjalizację

Specjalista: MAGENTO Developer
Specjalista: DRUPAL Developer
Specjalista: TYPO3 Developer

Firma: Nasz klient to firma Holenderska pochodząca z okolic Amsterdamu z oddziałami w Polsce: Kraków, Warszawa, Wrocław. Zajmuje się komplesowymi projektami systemów webowych dla klientów z całej Europy. Specjalizuje się w technologiach tj. Drupal, Typo3, Magento. Aktualnie poszukuje programistów FrontEnd oraz Backend posiadających wiedzę z zakresu wymienionych systemów w celu utworzenia dwóch nowych zespołów. W ramach przeprowadzonej rekrutacji jedna z osób zostanie po okresie próbny wybrana na Team Leadera.

Wymagane kwalifikacje:

Minimum:

3 letnie doświadczenie w programowaniu w PHP, MySQL
2 letnie doświadczenie w jednej z technologii tj.

  • Magento
  • Drupal
  • Typo3

Znajomość repozytorium Git oraz metodologii projektowej ScrumZnajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym

Preferowane:

Praktyczne doświadczenie w budowie rozwiązań dla dużego eCommerce, firm z sektora Ennterprise.

Praktyczne doświadczenie w integracji systemów informatycznych z platformą Magento, Drupal lub TYPO3.

Umiejętność tworzenia i modyfikowania wtyczek w jednej z technologii:

  • Magento
  • Drupal
  • Typo3

Doświadczenie w JavaScript, jQuery, LESSCSS i RWD
Preferujemy 4 letnie doświadczenie w programowaniu przy użyciu PHP.

Firma zapewnia:

– urządzone 2-3 pokojowe mieszkanie na wyłączność
– pomoc w relokacji ( wraz z zapewnieniem relokacji partnera - w tym znalezieniu również dla niego pracy )
– opieka na miejscu w Holandii
– benefity w postaci prywatnej opieki medycznej, karnetu sportowego oraz pakietu szkoleń

Prezentacja firmy

SmartKiwi jest nowoczesną agencją pośrednictwa pracy o zasięgu og... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/01/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
9
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
14 000PLN - 21 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy