Opis stanowiska pracy

Satisfactionscript Sp. z o.o. to firma zajmująca się tworzeniem aplikacji biznesowych i edukacyjnych. Współpracujemy z klientami z Wielkiej Brytanii i Szwecji. Nieustannie zdobywamy nowe zlecenia, więc poszukujemy pasjonatów programowania PHP!

Wymagania

Jeżeli możesz pochwalić się:

• bardzo dobrą znajomością języka PHP,

• JQuery,

• SQL,

• HTML/CSS,

• umiejętnością zarządzania serwerem (email, strona internetowa, domena hosting),

a Twój angielski jest wystarczająco dobry, żeby dogadać się z irlandzkim szefem

PRZEŚLIJ NAM SWOJE CV!

Jeśli dodatkowo znasz JavaScript, jesteś kreatywny i pełen pomysłów - daj się zaprosić na rozmowę o pracę!

Im lepsze są Twoje umiejętności, tym więcej możemy Ci zaoferować.

Prześlij nam swoje CV i daj sobie szansę na rozwój kariery!

Prezentacja firmy

Satisfactionscript Sp. z o.o. to firma zajmująca się tworzeniem a... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/03/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy