Opis stanowiska pracy

Szukasz wyzwań? Chcesz zdobywać cenne doświadczenie i aktywnie uczestniczyć w ciekawych projektach?

Dołącz do zespołu HNR Systems!

HNR Systems LTD., jest międzynarodową firmą, która zajmuje się tworzeniem dużych portali internetowych, społecznościowych stron www, aplikacji webowych i mobilnych oraz ich promocją.

Obecnie realizujemy międzynarodowe projekty, w związku z czym poszukujemy osoób do naszego zespołu na stanowisko:

Programista PHP

Aplikować mogą również studenci ostatniego roku, posiadający doświadczenie na stanowisku związanym z programowaniem.

Oferujemy:

  • Możliwość uczestniczenia w projektowaniu oraz implementacji dużego, międzynarodowego portalu internetowego,
  • Możliwość zdobywania i poszerzania praktycznej wiedzy z zakresu technologii webowych i bazodanowych,
  • Współpracę i nadzór doświadczonych programistów,
  • Pracę z zastosowaniem najnowszych technologii informatycznych,
  • Miłe i komfortowe warunki pracy w dogodnej lokalizacji – przy wrocławskim Rynku,
  • Przyjazną atmosferę sprzyjającą rozwojowi,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

Wymagania

Wymagamy:

• Znajomości programowania obiektowego i PHP

• Znajomości html, xhtml, xml, css,

• Umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów programistycznych,

• Otwartości na innych i chęći pracy w zespole,

• Dbałości o szczegóły oraz stosowania norm estetycznych w kodzie.

Mile widziane:

• Znajomość popularnych frameworków (Zend, Symfony, Codeigniter)

• Znajomość technologii ajax, javascript, jquery

• Znajomość TDD (poparta umiejętnością pisania testów jednostkowych)

• Umiejętność tworzenia aplikacji mobilnych

• Dobra znajomość języka angielskiego

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

HNR Systems zostało stworzone z myślą o firmach, które poszukają innowac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/05/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy