Opis stanowiska pracy

Mint Software jest firmą software house rozwijającą nowoczesne aplikacje internetowe z branży fintech i e-commerce. Nasz niespełna 30 osobowy zespół składa się z doświadczonych ekspertów IT: programistów, projektantów i analityków, którzy tworzą naszą firmę i uczestniczą w jej rozwoju. Cenimy sobie dobrą współpracę - to, jakimi ludźmi się otaczamy.

Poszukujemy osoby na stanowisko PHP Solution Developer.

Na tym stanowisku będziesz odpowiadać za programowanie rozwiązań w branży finansowej w technologii PHP. Będziesz współtworzyć architekturę rozwiązań i wpływać na kształt rozwiązań dostarczanych naszym klientom.

Pracujemy w technologiach:

- PHP 7,

- Symfony 3,

- Doctrine ORM,

- JavaScript,

- Angular JS,

- Node JS,

- RabbitMQ,

- PostgreSQL,

- WCF Services,

- Microsoft SQL Server,

- Pentaho Data Integration,

- Linux Ubuntu,

- Atlassian JIRA, Confluence, Bamboo, Bitbucket.

Oferujemy:

- prace w stabilnej i rozwijającej się firmie przy projektach w branży finansowej i e-commerce,

- prace w płaskiej strukturze organizacyjnej otwartej na zmiany i nastawionej na osiąganie efektów,

- duże możliwości rozwoju wiedzy z zakresu inżynierii oprogramowania i wiedzy domenowej w branży finansowej,

- nastawienie na jakość, automatyzację pracy i zgodność z wzorcami inżynierii oprogramowania,

- pracę w organizacji zwinnej, działającej zgodnie z praktykami Agile,

- samodzielne i ambitne wyzwania stawiane zgodnie z posiadanymi kompetencjami,

- zorientowanie na realizację rozwiązań biznesowych,

- atrakcyjne warunki wynagrodzenia,

- atrakcyjną ofertę pracowniczego wynajmu samochodu,

- pakiet sportowy,

- pracę w przyjemnym i przestronnym biurze z dobrą kawą i przekąskami,

- elastyczne godziny pracy, możliwość pracy zdalnej,

- szkolenia, certyfikacje, udział w konferencjach,

- spotkania i wyjazdy integracyjne (Mazury, Pieniny, już myślimy, gdzie wybrać się następnym razem).

Wymagania

Doświadczenie w technologiach:

- PHP 7,

- Doctrine ORM.

Mile widziane:

- znajomość wzorca DDD,

- doświadczenie w pracy ze zautomatyzowanymi środowiskami Continuous Integration,

- znajomość zagadnień dotyczących branży finansowej lub e-commerce,

- umiejętności sprofilowane w jednym z kierunków: DevOps, Full-Stack, albo integracje systemów,

- doświadczenie w pracy w organizacji zwinnej Agile/Scrum,

- TDD,

- doświadczenie w pracy w środowisku Linux,

- znajomość rozwiązań Docker lub Kubernetes,

- wiedza z zakresu bezpieczeństwa, optymalizacji wydajnościowych i skalowania aplikacji internetowych.

Prezentacja firmy

Jesteśmy zespołem specjalistów IT, którzy codziennie wprawiają w ruch us... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
8 000PLN - 13 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy