Programista PHP

Shoper

31-231 Kraków, małopolskie

Shoper
Shoper to największy dostawca oprogramowania do prowadzenia sklepu internetowego w Polsce – działamy na rynku e-commerce od 2005 roku, pozwalając na swobodną i profesjonalną sprzedaż online. Z naszego oprogramowania korzysta ponad 15 tys. e-biznesów, prowadzonych przez małych, średnich, jak i dużych przedsiębiorców, którzy stawiają na nowoczesny handel i technologie.

Jeśli też jesteś pasjonatą e-handlu oraz nowych technologii, uwielbiasz wyzwania i chcesz mieć realny wpływ na rozwój najbardziej dynamicznej branży na świecie – dołącz do nas!

Miejsce pracy: 31-231 Kraków

DreamCommerce S.A. istnieje od 2005 roku i jest największym dostawcą oprogramowania do prowadzenia sklepu internetowego pod marką Shoper® idealnego rozwiązania dla tych, którzy pragną szybko i profesjonalnie otworzyć swój biznes w sieci. Firma jest liderem polskiego rynku ecommerce dostarczając oprogramowanie dla ponad 10000 sklepów od mikroprzedsiębiorców po duże firmy handlowe działające zarówno w Polsce, jak i na arenie międzynarodowej. Oprogramowanie Shoper® zostało trzykrotnie nagrodzone Ekomersem dla Najlepszej Platformy Sklepowej (2012, 2013, 2014), otrzymało tytuł Dobra Marka 2014 oraz dwukrotnie Godło Firmy Przyjaznej Klientowi (2012, 2013).

Opis stanowiska:

  • Rozwój oprogramowania nowoczesnej platformy e-commerce opartej o Zend Framework
  • Realizacja integracji naszych działań prowadzonych w Polsce oraz za granicą w krajach tj. Indie, Turcja , Holandia
  • Udział w projektach rozwojowych platformy e-commerce

Z naszej strony zapewniamy:

  • Udział w rozwoju największej platformy e-commerce w Polsce
  • Współprace z najlepszymi specjalistami  Zend Framework
  • Cykliczne szkolenia mające na celu poszerzanie Twojej wiedzy
  • Pełne wspracie procesu integracji zespołu zarówno w czasie i po pracy, m.in. imprezy firmowe
  • Elastyczny czas pracy
  • Stabilne miejsce zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz świadczenia dodatkowe (pakiet medyczny, program Multisport)
  • Codzienny update najświeższych newsów przy pysznej porannej kawie

Od Ciebie oczekujemy:

  • Bardzo dobrej znajomości języka PHP 5 (obiektowo)
  • Bardzo dobrej znajomości MySQL (silników myisam i innodb) oraz zasad projektowania relacyjnych baz danych
  • Znajomości Zend Framework
  • Znajomości wzorców projektowych i umiejętności ich praktycznego wykorzystania
  • Umiejętności korzystania z systemów zarządzania wersją (SVN)
  • Zdolności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Znajomości j.angielskiego na poziomie umożliwiającym skuteczne korzystanie z dokumentacji technicznej
  • Minimum rocznego doświadczenia na stanowisku programisty PHP

Dołącz do zespołu DreamCommerce S.A. i aplikuj wysyłając nam swoje CV.

Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.