Opis stanowiska pracy

AlleKurier jest platformą internetową do nadawania przesyłek kurierskich różnymi przewoźnikami (DPD, UPS, DHL etc.). Przez ostatnie 7 lat pozyskaliśmy ponad 100 tysięcy klientów - ich zadowolenie jest dla nas największym priorytetem.

Jesteśmy na rynku od 2010 roku. To dzięki zespołowi (który liczy ok. 20 osób) nasza firma z każdym miesiącem realizuje coraz bardziej ambitne cele. Dlatego też poszukujemy Ciebie: ambitnego programistę do rozwijania projektu internetowego.

Osoba będzie odpowiedzialna za backend naszego systemu (nowe integracje, funkcjonalności, optymalizacja wydajności MySQL).

Wymagania

  • 2 lata doświadczenia w pracy z PHP
  • praktyczna znajomość co najmniej jednego frameworka PHP
  • znajomość MySQL (projektowanie, optymalizacja)
  • znajomość GIT-a
  • znajomość JS/jQuery/AJAX
  • umiejętność posługiwania się konsolą (Bash)

Co będzie stanowiło dodatkową przewagę?

  • znajomość CakePHP

Co oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B
  • wynagrodzenie 4000-5000 zł netto (Umowa o prace) lub 6800-8500 zł netto (B2B)
  • możliwość realizacji projektu z sektora e-commerce i logistyki
  • możliwość wyboru szkoleń programistycznych – według własnego uznania (jest zarezerwowany budżet na szkolenia)

Lokalizacja biura:

  • aktualnie: ul. Łąkowa 22, Rząska k. Krakowa
  • od czerwca 2017: ul. Balicka 12a, Kraków

Natomiast dzięki temu, że odwiedził nas fotograf Google masz możliwość zajrzenia do wnętrza naszego biura w Rząsce https://goo.gl/maps/NqnrL

Zapraszamy do aplikowania teraz!

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Prezentacja firmy

Firma AlleKurier powstała z inicjatywy grupy osób zajmujących się transp... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
5 600PLN - 7 080PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy