Opis stanowiska pracy

Zakres zadań:

· Udział w projektach realizowanych w Polsce i za granicą.
· Realizacja zadań według harmonogramu projektu.

Oferujemy:

• Stabilną i ciekawą pracę, pozwalającą na stały rozwój kompetencji zawodowych.
• Możliwość zdobycia doświadczenia przy realizacji międzynarodowych projektów.
• Elastyczny czas pracy – możliwość dostosowania się do zajęć na uczelni lub innych obowiązków.
• Praca w biurze w Centrum Warszawy (3 min. od stacji Metra Centrum).
• Zaopatrzenie w niezbędne narzędzia pracy – komputer/telefon służbowy.

Prosimy o przesłanie CV wraz z referencjami i opisem najważniejszych projektów. Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883)."

Wymagania

• Wykształcenie wyższe kierunkowe lub ostatnie lata studiów.
• Doświadczenie w realizacji bardziej zaawansowanych projektów informatycznych.
• Znajomość technologii PHP i MySQL, znajomość frameworka PHP Kohana (w przypadku znajomości innych (Zend) umiejętność dostosowania się do PHP Kohana).
• Znajomość systemów szablonowych.
• Dobra znajomość języka angielskiego.
• Kreatywność, sumienność, poczucie humoru.
• Dodatkowym atutem będzie znajomość metodyk Scrum, Agile.

Prezentacja firmy

ComBeeNut to firma, której działalność opiera się na doświadczeni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
3 500PLN - 7 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy