Programista PHP - Zend Framework

Webiso - Agencja Interaktywna

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Agencja interaktywna Webiso poszukuje programisty do tworzenia oraz rozwijania aplikacji internetowych w Zend Framework. Preferowana forma zatrudnienia: część etatu.

Poszukujemy programisty z doświadczeniem popartym obiektowym programowaniem aplikacji webowych.

Dopuszczamy współpracę z freelancerem oraz rozważamy kandydatury od studentów, możliwa współpraca zdalna.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w biurze znajdującym się w centrum Krakowa
  • dogodne godziny pracy
  • ambitne zadania
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia

Wymagania

  • Znajomość PHP i baz danych MySQL
  • Znajomość zagadnień programowania obiektowego oraz wzorca MVC
  • Znajomość Zend Framework - poparta doświadczeniem
  • Znajomość technologii AJAX i JavaScript
  • Znajomość HTML
  • Znajomość j.angielskiego na poziomie umożliwiającym skuteczne korzystanie z dokumentacji technicznej
  • Komunikatywność

Mile widziane:

  • znajomość zagadnień optymalizacyjnych zapytania do bazy danych
  • znajomość sposobów cache'owania aplikacji webowych
  • doświadczenie z integracją platform płatności
  • znajomość Google API
  • Znajomość Web Services (SOAP)
  • Znajomość systemu szablonów Smarty

Prezentacja firmy

Dostarczamy innowacyjne i nowoczesne rozwiązania dla firm i instytucji. ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/07/2014
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy