Programista PHP ze znajomością Spotify API

Mavenstudio

Poznań, 60-684, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Zespół KreatywneChlopaki poszukuje programisty PHP który ma pojęcie o tym co robi. Szukamy osoby z Poznania, Warszawy, Wrocławia - praca zdalna, więc mogą być również inne miasta.

Osoba na tym stanowisku będzie zajmować się tworzeniem aplikacji Spotify. Przykładowo: sprawdzanie jaka muzyka pasuje do alkoholi, wybierają kryteria (typ alkoholu, napój, typ lodu, dodatki) i potem sprawdzamy jakie utwory do tego pasują.

Pierwsza współpraca na rok czasu. Kontakt przez Skype oraz Hangouts.

Wymagania

- Bardzo dobra znajomość PHP
- Dobra znajomość API Spotify
- MySQL
- Terminowość
- Rzetelność

Prezentacja firmy

Mavenstudio jest Twoim miejscem w cyfrowej rzeczywistości, gdzie ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/09/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
12 miesięcy
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
2 000PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
300
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy