Programista PHP ze znajomością CMS

Czenzo

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Zatrudnimy programistę PHP ze znajomością CMS oraz programów graficznych typu Photoshop

Wymagania, jakie powinien posiadać kandydat:
- podstawową wiedzę na temat PHP, relacyjnych baz danych (MySQL)
- orientować się w zagadnieniach HTML, XHTML, CSS, Java Script,
- być samodzielny, odpowiedzialny oraz kreatywny w proponowanych rozwiązaniach
- znajomość systemów CMS: WordPress
- umiejętność pracy w programie typu Photoshop (w tym cięcie szablonów stron)

Kreatywność jest dla nas najważniejsza, dlatego bardziej od nabytej wiedzy cenimy łatwość szybkiego uczenia się i chęć doskonalenia swoich umiejętności!

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Prezentacja firmy

Agencja reklamowa.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/03/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy