Programista PHP z możliwością pracy zdalnej

Thomas IT

Katowice, 40-078, śląskie

Opis stanowiska pracy

Nasza firma poszukuje programisty PHP do rozbudowy i modernizacji firmowej strony internetowej oraz portalu B2B. Możliwość pracy zdalnej! Rozliczanie na podstawie umowy zlecenie za wykonane pracę lub na własną działalność.

Wymagania

- minimum 2-letniego doświadczenie w programowaniu PHP
- bardzo dobra znajomości MySQL,
- umiejętność korzystania z systemu repozytorium kodu GIT,
- dbałości o jakość kodu i dostarczanych projektów (standardy PSR nie są Ci obce)

Prezentacja firmy

Thomas IT jest dynamicznie rozwijającą się firmą na rynku usług informat... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/02/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy