Programista PHP (Wrocław)

Appformation Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukiwana/poszukiwany PHP developer do fajnego, międzynarodowego software-house. Gdzie realizujemy ciekawe i pełne wyzwań projekty.

Oferujemy:

  • elastyczne godziny pracy,
  • możliwość nauki i ciągłego rozwoju (nie tkwisz w tym samym projekcie przez x-lat)
  • pełny bądź niepełny wymiar pracy (studentko/studencie też aplikuj!),
  • zarobki w widełkach (4.000-8500 netto),
  • fajna atmosfera pracy,
  • firmowy Kindle z literaturą fachową,
  • imprezy integracyjne,
  • wysokiej jakości sprzęt (jaki preferujesz to taki dostaniesz),
  • biuro w centrum Wrocławia (jeśli wolisz pracować z domu, od czasu do czasu, to też damy radę),
  • lekcje języka angielskiego w czasie pracy.

Wymagania

Fajnie by było gdybyś znał(a) się na:

  • Symfony2
  • Behat
  • Wordpress
  • Git

Jeśli nie znasz wszystkich z ww technologii to też napisz! Wspólnie się ich nauczymy bo zakładamy, że lubisz się uczyć i trzymać rękę na pulsie nowych technologii.

Kodujemy aplikacje mobilne i webowe (PHP, Python, iOS i Android).

Chcesz wiedzieć więcej? Napisz do nas!

Prezentacja firmy

Appformation jest młodą, polsko-brytyjską firmą specjalizującą si... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/01/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
5 500PLN - 9 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Do uzgodnienia
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce