Programista PHP, WROCŁAW, sklep internetowy

Emako Sp. j.

Wrocław, 52-437, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Firma prowadząca sklepy internetowe zaprasza osobę dobrze znającą PHP do stałej współpracy. Nasze produkty to szeroki asortyment drobnych artykułów gospodarstwa domowego i upominków.

Zadania:
- udoskonalanie i rozwój systemu Magento na potrzeby sklepu
- tworzenie aplikacji i modułów Magento
- instalacja nowych dodatków
- administracja sklepem

Oferujemy:
- Umowę o pracę (elastyczne godziny pracy, praca na cały etat w biurze przy ul. Kościelnej we Wrocławiu)
- Wynagrodzenie zależne od doświadczenia oraz premie adekwatne do osiąganych efektów
- Możliwość rozwoju i poznawania systemu Magento

Wymagania

- duże doświadczenie w programowaniu PHP (także z użyciem zewnętrznych interface'ów REST / SOAP)
- znajomość i umiejętność zarządzania bazami danych (MySQL)
- znajomość technologii internetowych (HTML, JS, CSS Apache itp.)
- komunikatywna znajomość angielskiego

Mile widziane:
- doświadczenia w pracy z oprogramowaniem Magento
- doświadczenie w tworzeniu modułów Magento
- znajomość zagadnień bezpieczeństwa komputerowego w sieci
- znajomość rynku e-commerce

Aplikacja powinna zawierać:
- CV ze zdjęciem
- list motywacyjny
- oczekiwane wynagrodzenie

Prezentacja firmy

EMAKO to projekt e-commerce - praktyczne akcesoria łazienkowe, kuchenne ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy