Programista PHP / WordPress

Tape Poland Sp. z o.o.

Kraków, 30-134, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Jeśli jesteś programistą z powołania, masz pomysły i lubisz je wcielać w życie - czekamy właśnie na Ciebie.

Nasza firma zajmuje się aplikacjami, które już polubili nasi klienci, oraz tymi, które dopiero wydobywamy z głów podczas inspirujących burz mózgów. Korzystamy ze wsparcia różnych specjalistów i staramy się, aby atmosfera w pracy była dobra i motywująca. W naszym biurze nigdy nie brakuje kawy i dobrego humoru.

Oferta pracy stacjonarnej w Krakowie.

Wymagania

Obecnie, z uwagi na nowe projekty międzynarodowe, poszukujemy programisty, który:

  • zająłby się rozwojem istniejących aplikacji wedle życzeń przełożonych oraz własnych pomysłów,
  • brałby czynny udział w obmyślaniu kolejnych rozwiązań dla naszych klientów,
  • posiada bardzo dobrą znajomość PHP5 (OOP), baz danych MySql oraz Model-View-Controller (MVC).
  • posiada bardzo dobrą znajomość silnika WordPress i potrafi modyfikować pluginy i standardowe rozwiązania silnika,
  • posiada znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Mile widziane będą także doświadczenia z:

  • Subversion (SVN),
  • Mercurial (SCM),
  • Pluginami WordPress: WPML, WooCommerce,
  • jesteśmy otwarci na zatrudnienie osób niepełnosprawnych.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełny etat (na życzenie inna forma zatrudnienia lub współpracy),
  • dogodne godziny pracy (możliwość wyboru),
  • dobre warunki pracy w biurze (lokalizacja blisko przystanków komunikacji miejskiej, sklep po drugiej stronie ulicy),
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia,
  • ambitne zadania,
  • zdobycie doświadczenia na rynku międzynarodowym.

Zapraszamy do aplikowania!

Informujemy, że zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Tape Poland jest polskim oddziałem firmy Tape International z sie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy