Programista PHP, WordPress (backend developer), ZDALNIE

Web Bespokers

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Praca zdalna, pełen etat, 5000-7000 zł

Web Bespokers to działający na międzynarodowym rynku sofware house. Zajmujemy się projektowaniem, implementacją i wdrażaniem rozwiązań programistycznych, w tym: aplikacji webowych, aplikacji mobilnych, webowych systemów zarządzania oraz portali, złożonych stron i sklepów internetowych.

Szukamy developerów PHP do pracy przy projektach opartych o Laravel, Yii, WordPress.

OFERUJEMY

  • pracę zdalną
  • dogodną formę współpracy
  • czas pracy dostosowany do Twoich oczekiwań
  • kontakt z szerokim spektrum technologii i rozwiązań informatycznych
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • 5000-7000 zł brutto/etat (zależnie od umiejętności i doświadczenia)
  • umowa B2B/dzieło/zlecenie

Wymagania

  • doświadczenie w PHP i WordPress (WP Themes, Plugins – w tym nadpisywanie, lub tworzenie własnych)
  • umiejętność tworzenia aplikacji i narzędzi w PHP
  • znajomość front-end i RWD
  • umiejętność debugowania; analizy i rozwiązywania bugów
  • umiejętność logicznego myślenia, samodzielność, umiejętność dobrej komunikacji, chęci rozwoju i podejmowania nowych wyzwań
  • dostępność zawarta (przynajmniej częściowo) w godzinach naszej pracy (8.00-18.00)
  • bardzo dobra znajomość:
    - PHP
    - WordPress
    - HTML5, CSS3
    - Bootstrap
  • znajomość:
    - JavaScript/JQuery

*Dodatkowo punktowana znajmość:
- framework/i PHP: Laravel/Zend/Symfony
- framework/i JS: Angular/Backbone
- WooCommerce/Shopify/ PrestaShop
- GIT i pracy z SSH
- tworzenia integracji z API
- podstawowej pracy z Photoshop (sczytywanie danych z desingów na potrzeby front-end)

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV (z klauzulą o ochronie danych osobowych). Mile widziane przykłady projektów/autorskie fragmenty kodu itp.

Prezentacja firmy

Web Bespokers jest działającą na rynku międzynarodowym firmą programisty... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
5 000PLN - 7 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy