Programista PHP / Webdeveloper

Inwave

Stalowa Wola, 37-464, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Firma Inwave Interactive z siedzibą w Stalowej Woli poszukuje osób na stanowisko Programista PHP / Web developer. Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

- Tworzenie nowych stron oraz aplikacji internetowych
- Modernizację oraz utrzymanie istniejących projektów

Wymagania:
- Znajomość zorientowanego obiektowo PHP
- Znajomość MySql oraz zagadnień związanych z relacyjnymi bazami danych
- Umiejętność poprawnego kodowania wyglądu strony w HTML/CSS
- Praktyczna umiejętność stosowania rozwiązań Javascript/jQuery
- Dokładność, terminowość, zaangażowanie, komunikatywność.
- Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Mile widzane:
- Znajomość platformy e-commerce Magento
- Znajomość Zend Framework oraz wzorca MVC
- Umiejętność pracy z systemami kontroli wersji (Git,Svn)
- Podstawy z zakresu administracji serwera Apache, MySql, systemu Linux
- Podstawy SEO

Zapewniamy: elastyczne godziny pracy, pracę przy ciekawych projektach dla klientów polskich oraz zagranicznych, atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia zawodowego.

Prezentacja firmy

Jesteśmy agencją interaktywną, która za cel stawia sobie kompleks... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy